Wpisy

 • poniedziałek, 11 maja 2015
  • ERUSS, ma w sobie siłę Casanowy

   Ostatnio na rynku suplementów pojawiło się kilka fajnych preparatów które z powodzeniem powinny być "ciepło" przyjęte przez klientów. Ciekawy i różnorodny skład sprawia, że każdy powinien znaleźć coś dla siebie. 

   Przedstawię w pierwszej kolejności produkt który szybko stał się przebojem na rynku i coraz więcej osób ponawia jego zakup. Świadczy to o jego skutecznym działaniu. ERUSS bo o tym suplemencie piszę produkowany przez LSDI to kompleks afrodyzjaków które w szybkim czasie mają za zadanie zwiększyć męskie libido i poprawić erekcję.

   EUSS oparty jest na ziołach afrodyzjakalnych znanych od tysięcy lat. Jego skład został wzbogacony wiedzą naukowców w XXI wieku i powstała doskonała mieszanka starożytności z nowoczesnością. I  w ten sposób mamy wreszcie bardzo udany produkt który spełnia swoje zadanie.

   Co nam daje ERUSS?

   • - poprawia ogólne libido
   • - wpływa korzystnie na erekcję
   • - daje poczucie pewności
   • - wpływa na Twoją kondycję seksualną
   • - przywraca siły witalne z lat młodości :)

   Z opinii klientów wynika, że zastosowanie 2 kapsułek na 30 minut przed planowanym aktem starcza na pozytywne zbliżenie nawet z wymagającą partnerką.

   ERUSS można nabyć w dobrych sklepach internetowych i pod adresem Apteka INTYMNA

    

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „ERUSS, ma w sobie siłę Casanowy”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   mnichrudolf
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 11 maja 2015 17:36
 • niedziela, 22 lutego 2015
  • GIGAMAN, jeszcze większy penis

   Tym razem chciałem przedstawić produkt który swoim działaniem wprawił w zdumienie wielu mężczyzn. Wśród bardzo wielu "powiększaczy penisa" różniących się przeważnie tylko nazwą istnieją tez produkty które mają opracowaną i skuteczną recepturę która się sprawdza i jest często stosowana ponownie. Do takich produktów należy krem GIGAMAN.

   GIGAMAN został wyprodukowany przez francuskich naukowców którzy w latach swojej praktyki opracowali krem dzięki któremu penis nie tylko ma lepszą erekcję, ale również znakomicie wpływa na powiększenie członka. Francuzi co potwierdzają opinie licznych mężczyzn stworzyli prawdziwie działający i skuteczny preparat dzięki któremu Twój penis już zawsze będzie gotowy do akcji a partnerka poczuje się w pełni zaspokojona.

   GIGAMAN swoją nazwę właśnie wywodzi z tego, że efekty są GIGANTYCZNE! Połączenie naturalnych substancji z wiedzą XXI wieku sprawiło, że tysiące mężczyzn pozbyło się wstydliwego problemu, a wielu kolegów im zazdrości.

   Przykładowe działania kremu:

   • - zwiększa twardość penisa podczas erekcji
   • - likwiduje problemy z potencją
   • - zwiększa moc członka nawet do 4x !
   • - powiększa penisa nawet do 15%

    

   Nie ma co w tym miejscu opisywać wszystkich zalet kremu. Oczywiście zapraszam do sprawdzenia oferty gdzie znajdziesz pełen opis preparatu. Krem GIGAMAN dostępny jest tylko w najlepszych sklepach dla mężczyzn.  Np. w Apteka Natury - KLIKNIJ

    

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „GIGAMAN, jeszcze większy penis”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   mnichrudolf
   Czas publikacji:
   niedziela, 22 lutego 2015 16:12
 • niedziela, 01 lutego 2015
  • MaxMen nowa jakość w łóżku

   W ostatnim czasie mogliśmy spokojnie przetestować nowy produkt który producent reklamuje jako CAŁKOWITA INNOWACJA.  MaxMen to 50 kapsułek w ładnej butelce która zawiera skoncentrowane wyciągi z ziół oraz aminokwas wpływający na zwiększenie erekcji.  Faktem jest jak można przeczytać, że działanie Tribulusa w bardzo skoncentrowanej postaci pozytywnie wpływa na jakość Twojego libido i poziom testosteronu. Ten fakt już dawno został potwierdzony w badaniach i kto miał taka potrzebę mógł się o tym przekonać.

   Jednak moim zdaniem zawsze trzeba sprawdzić "na własnej skórze" co w trawie piszczy. Oczywiście nie czekając długo nasza grupa postanowiła sprawdzić praktycznie działanie.

   Z opisów preparatu możemy wnioskować:

   • - pozytywnie wpływa na libido
   • - wzmacnia poziom erekcji
   • - pozwala na odbycie większej ilości zbliżeń
   • - daje większą pewność udanego aktu
   • - może wpłynąć na powiększenie penisa

    

   A jak ma to się w praktyce? A więc po 20 dniach stosowania wyniki były bardzo zadawalające.  Jeżeli chodzi o stosowanie doraźne czyli przed planowanym aktem to polecam 3 kapsułki. Po 1 czy 2 efekt jest bardzo słaby. Natomiast osoba która stosowała preparat 23 dni naprawdę bardzo chwaliła działanie preparatu.  Cytując słowa " czułem się jak młody bóg ". 

   Oczywiście nie mogę zagwarantować, że MaxMan będzie u wszystkich tak pozytywnie działał, ale u nas się doskonale sprawdził.

   Najlepszą ofertę znajdziesz w sklepie Drogeria Intymna - KLIKNIJ TUTAJ

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (1) Pokaż komentarze do wpisu „MaxMen nowa jakość w łóżku”
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   mnichrudolf
   Czas publikacji:
   niedziela, 01 lutego 2015 16:13
 • wtorek, 30 grudnia 2014
  • Pierwsze na świecie chusteczki zwiększające erekcję

   Jako pierwsi testowaliśmy działanie chusteczek nawilżanych zwiększających erekcję u mężczyzn. To całkowicie innowacyjna i bezpieczna metoda na szybką erekcję Twojego penisa. Chusteczki zwiększające erekcję JELiD to produkt w pełni bezpieczny dla zdrowia, które w szybki sposób zapewnia większy przepływ krwi w penisie oraz zwiększają higienę penisa działając antybakteryjnie.

   Testy polegały na zasadzie "umycia" penisa chusteczką krótko przed planowanym aktem. Okazało się, że po kilku chwilach w penisie było czuć mrowienie i stał się bardziej wrażliwy na dotyk. Uczucie było przyjemne i wyraźnie zwiększył się komfort stosunku.

   Chusteczki na erekcję mogą spowodować pozytywne działanie w postaci:

   • nasilają odczucia seksualne
   • poprawiają ukrwienie penisa
   • dają poczucie pewności
   • polepszają komfort współżycia
   • Twój penis już w kilka minut stanie gotowy do akcji

   Osobiście myślę, że ten produkt znajdzie wielu amatorów lubiących seks który wiąże się ze pewną erekcję i zwiększona higieną.  Można powiedzie, że to produkt idealny na wyjazdy , ale również doskonały do stosowania w domu. Przecież jak się mówi "nie znasz dnia i godziny" :)

   Bardzo polecam chusteczki na erekcję i lepszy wzwód penisa JELiD.

   Można je kupić tylko w dobrych sklepach np: AptekaVita

    

    

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   mnichrudolf
   Czas publikacji:
   wtorek, 30 grudnia 2014 19:06
 • wtorek, 11 listopada 2014
  • MaxiLong, nowe i skuteczne kapsułki powiększające penisa

   Czy byłeś już klientem sklepu internetowego w którym zakupiłeś kapsułki na powiększenie penisa? Czy może przypadkiem chcesz aby Twój penis zwiększył się do rozmiaru który będzie w stanie zaspokoić w pełni Twoją partnerkę. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z preparatami tego rodzaju, lub poprzedni produkt nie spełniał Twojego oczekiwania to właśnie ta propozycja jest dla Ciebie.

   Szukałem na rynku takiego produktu, ale o naprawdę skutecznym działaniu. Na blogu możecie poczytać także o innych preparatach które przetestowaliśmy. Ale ten w szczególności nam, się podoba:

   1. Poczujesz się prawdziwym mężczyzną. Osiągniesz pewność siebie.
   2. Będziesz gotów aby w pełni zaspokoić swoją partnerkę - już zawsze!
   3. Prawdziwe rozmiary Twojego penisa będą takie, że zostaniesz MACHO wśród kolegów
   4. Nastąpi koniec Twoich kompleksów "małego penisa". Teraz zawsze będzie WIELKI

   To produkt MAXILONG w kapsułkach. Jego unikatowa i skuteczna formuła to prawdziwy przełom na rynku "powiększaczy penisa". W pełni naturalny skład sprawi, że wreszcie dokonasz udanego zakupu. Naturalna receptura o specjalnie dobranej kompozycji jest w stanie sprawić, że osiągniesz 100% cel w powiększaniu swojego penisa.

   Polecam przeczytać więcej szczegółowych informacji w celu poznania doskonałych właściwości prawdziwej rewolucji na rynku. Kliknij TUTAJ i powiększ już teraz swojego penisa.

    

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   mnichrudolf
   Czas publikacji:
   wtorek, 11 listopada 2014 19:21
 • poniedziałek, 06 października 2014
  • Erotisin, legenda powraca z silniejszym działaniem

   Wielu z Was na pewni nie raz zastosowało naturalne preparaty na zwiększenie potencji. I na pewno nie raz działanie okazało się mizerne. Niestety jest to wina producentów którzy nie wysilają się ze składem. Praktycznie skład tych środków jest tak niedoskonały, że bardzo trudno uzyskać jakiś oczekiwany efekt.

   Ale jak to mówią są wyjątki od reguły. Właśnie takim wyjątkiem jest Erotisin.

   Erotisin to produkt wytworzony przez niemieckiego producenta firmę Milan, którego działanie polega na szybkiej stymulacji penisa. Zawarte składniki sprawią, że szybko wrócisz do efektywnej formy.

   Pomagają w utrzymaniu wystarczającej sztywności członka w trakcie aktu miłosnego. Drażetkom Erotisin- zawierają grupę odżywczych substancji, które pozytywnie wpływają na problemy związane ze seksualną niemocą, wynikającą z niewłaściwego odżywiania np.: (fastfood), nieregularnych posiłków itd., przemęczeniem, alkoholem i innymi negatywnymi czynnikami.

   Według mnie można wierzyć producentowi preparatu, że charakteryzuje się dużą skutecznością. Zarówno marka jak i tysiące zadowolonych klientów do czegoś zobowiązują.

   Pełny opis i opinie o produkcie przeczytasz KLIKAJĄC TUTAJ

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   mnichrudolf
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 06 października 2014 14:31
 • środa, 04 czerwca 2014
  • Viageon, tylko jedna kapsułka na wiele godzin

   Viageon, to naturalny suplement dzięki któremu życie seksualne mężczyzny może ulec znacznej poprawie. Obecnie na rynku możemy spotkać dość szeroką gamę preparatów dzięki którym mamy możliwość zwiększenia erekcji i potencji. Prawda jest taka, że wiele z nich ma dość mizerne działanie. Ładne opakowania i skuteczna reklama robią swoje. Ale działanie bardzo odbiega od skutecznego.

   No ale od każdej reguły są wyjątki. Takim właśnie wyjątkiem jest Viageon. Preparat ten oparty na sprawdzonej recepturze już od jakiegoś czasu jest dostępny na rynku. Właśnie przez to możemy śmiało stwierdzić, że ma liczną grupę zadowolonych klientów. Naturalne składniki o unikalnej kompozycji dają poczucie pewności i zadowolenia. Zastosowanie tabletek Viageon szybko doprowadzi Twojego Penisa do erekcji oraz znacznie poprawi libido.

   Działanie prepratu Viageon:

   • silniejszy pociąg seksualny
   • silniejszy i intensywniejszy orgazm
   • większe i silniejsze erekcje
   • zwiększenie ukrwienia naczyń krwionośnych w tkankach organów płciowych
   • wyraźnie dłuższy czas trwania stosunku

    

   Składniki zawarte w preparacie daja poczucie pewności:

   Składniki ViageonZwiń

   Aby poznać szczegółowe działanie składników Viageon rozwiń ich opis.

   • Muira Puama
    zwana też ekstraktem z kory Drzewa Potencji. Jest to środek pobudzający i wzmacniający. Dodaje energii do codziennych czynności, jak i do zdobywania łóżkowych szczytów. Polecany dla osób, które cierpią na osłabienie aktywności seksualnej. Od wieków kora i korzenie Muiry Puamy stosowane są wśród ludów Ameryki Południowej i Łacińskiej jako silny środek pobudzający, oddziałujący na centralny system nerwowy i libido. Możliwe skutki uboczne: Muira Puama jest raczej bezpieczna w stosowaniu, jeśli nie przekracza się zalecanych dawek. Przy zażywaniu dużych ilości zaobserwowano bezsenność i rozdrażnienie. W przypadku zażywania innych środków na zaburzenia erekcji zalecamy konsultacje z lekarzem.

    

   • Imbir
    imbir potrafi zaskoczyć. Kojarzy nam się z wypiekami i z kuchnią, jednak jego działanie jest bardzo pozytywne dla naszego organizmu. Imbir jest jedną z najstarszych roślin uprawianych również w celach lekarskich. W Chinach już 3000 lat p.n.e. imbir należał do najwartościowszych surowców medycyny naturalnej. Stosowany na dolegliwości układu pokarmowego, miał też swoje zastosowanie jako afrodyzjak. Współczesne badania potwierdziły lecznicze działanie tej orientalnej rośliny. Poprawia ona krążenie, a co za tym idzie zwiększa intensywność doznań seksualnych i nasila erekcję. Możliwe skutki uboczne: brak

    

   • Wapń
    zajmuje pierwsze miejsce na liście składników odżywczych, które zapewniają nam siłę i zdrowie. Każdy z nas potrzebuje wapnia, aby zapobiec niemiłym odrętwieniom i skurczom. Oznaką niedoboru wapnia jest uczucie mrowienia i bóle mięśni. Dodatkowo niedobór wapnia może powodować stany depresyjne i lękowe. Obolali i zmęczeni, a dodatkowo ze złym samopoczuciem nie mamy ochoty na nic, nawet na przyjemności. Możliwe skutki uboczne: spożywanie w dużych ilościach może powodować zaparcia.

    

   • Witamina b3 pp 
    Witamina b3 poprawia twoje samopoczucie. Przeciwdziała bezsenności, ogólnemu osłabieniu, sprawia, że czujesz się rozluźniony i zrelaksowany. Łagodzi uczucie niepokoju i stresu Możliwe efekty uboczne: przedawkowanie może spowodować zaczerwienienia skóry, swędzenie i mrowienie, podrażnienie żolądka, bóle i zawroty głowy, zgagę, nudności, wymioty, niewyraźne widzenie, uszkodzenia wątroby.

    

   • Tribulus Terrestris 
    jest to roślina, która od wieków wykorzystywana była w Europie jako lek na impotencję zwiększający popęd seksualny. Odpowiada za wzrost naturalnego testosteronu. Do tego, zwiększa on siłe i witalność, aby w pełni móc korzystać z każdej chwili spędzonej we dwoje. Możliwe skutki uboczne: Tribulus jest stosowany w medycynie i w kulturystyce od dość długiego czasu i nie wykryto żadnych skutków ubocznych stosowania tego zioła. Zauważono jednak, że zażywanie tribulusa może powodować rozstrój żołądka, dlatego należy przyjmować go w trakcie jedzenia.

    

   • L-Arginina
    jest aminokwasem odpowiedzialnym za naszą sprawność fizyczną. Pomaga nam w produkcji energii w mięśniach, a także pełni istotną rolę w transporcie, magazynowaniu i wydalaniu azotu, a co za tym idzie zapewnia sprawny metabolizm mięśni. Dodatkowo L-Arginina wspomaga krążenie. Naukowo udowodniono jej skuteczność w walce z niepłodnością u mężczyzn. Jest ona potrzebna do produkcji nasienia. Jako prekursor tlenku azotu arginina może ułatwić erekcje prącia i może być użyteczna w przypadku zaburzeń wzwodu. Uwaga: należy pamiętać, że Arginina może wpływać na zmiany stężenia potasu, zwiększa kwasowość w żołądku a także poziom glukozy we krwi. Dlatego należy pamiętać, aby nie przekraczać dawki dziennej preparatu.

   

   Szerszy opis preparatu znajdziesz w dobrym sklepie internetowym Apteka Vita - kliknij

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   mnichrudolf
   Czas publikacji:
   środa, 04 czerwca 2014 17:44
 • niedziela, 25 maja 2014
  • MegaSize, powiększenie Penisa wreszcie udane!

   I mamy wreszcie nowość na rynku która powinna w krótkim czasie stać się prawdziwym przebojem dla mężczyzn którzy chcą mieć większego penisa. MegaSize to najnowszy preparat firmy LSDI, dzięki któremu wszyscy mężczyźni będą mogli pochwalić się naprawdę sporym rozmiarem.

   Kapsułki MegaSize oparty jest tylko na naturalnych składnikach ale o unikalnej recepturze. Zostały zastosowane nowe zioła które do tej pory nie były stosowane w podobnych preparatach.

   Najważniejsze zalety preparatu MegaSize:

   • dłuższą i silniejszą erekcję,
   • wyraźne powiększenie penisa,
   • silniejsze odczuwanie przyjemności seksualnej,
   • wzrost libido,
   • przypływ energii i witalności.

   Jak widać preparat ten nie tylko wpływa na powiększenie penisa ale również pozytywnie oddziałuje na erekcję i ogólne libido. Tak skoncentrowana formuła to prawdziwa rewolucja.

   Tak więc jeżeli oczekujesz konkretnych efektów to właśnie powinieneś zainteresować się tym produktem.

   Jeszcze innym atutem są potwierdzone badania produktu których producent nie ukrywa. Akredytowane laboratoria przepadały produkt na co wydały odpowiednie certyfikaty. Świadczy to o w pełni bezpiecznym i legalnym produkcie i co najważniejsze SKUTECZNYM W DZIAŁANIU.

   Dokładny opis produktu MegaSize znajdziesz na stronie Drogeria Intymna - KLIKNIJ TUTAJ

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   mnichrudolf
   Czas publikacji:
   niedziela, 25 maja 2014 10:57
 • piątek, 23 maja 2014
  • Potency GEL, jeden ze zwycięzców skuteczności w działaniu

   Nowym i zarazem wyjątkowym produktem firmy Lovely Lovers jest Potency GEL. Jak sama nazwa wskazuje produkt ten jest przeznaczony dla mężczyzn mających problem z utrzymaniem oraz uzyskaniem satysfakcjonującej erekcji. Znając inne produkty tej firmy możemy mieć właściwie pewność, że zakup i jego zastosowanie będą całkowicie satysfakcjonujące.

   Potency GEL to produkt oparty TYLKO na naturalnych składnikach. Specjalna receptura sprawia, że już w kilka minut po zastosowaniu Twój penis będzie twardy i większy niż zwykle.

   Działanie może nawet się utrzymać nawet do 2 godzin !!!

   Preparat oczywiście jest w 100% legalny i został zgłoszony do odpowiednich instytucji.

   Jakich efektów możemy się podziewać po zastosowaniu POTENCY GEL?

   • silniejszą erekcję - czas trwania około 30min
   • efektywne ukrwienie narządów płciowych ułatwiające osiągnięcie wzwodu
   • szybszy czas reakcji na bodźce seksualne
   • możliwość odbywania wielokrotnego stosunku
   • dodatkowy zastrzyk energii dzięki najwyższej dawce guarany i kofeiny
   • intensywniejsze odczuwanie bodźców seksualnych poprzez wzmożone ukrwienie stref intymnych
   • idealne nawilżenie bez plam
   • poprawę jakości życia seksualnego

   Więcej o tym znakomitym produkcie ze szczegółowym opisem i opiniami znajdziesz na stronie Drogeria Intymna

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   mnichrudolf
   Czas publikacji:
   piątek, 23 maja 2014 09:48
 • czwartek, 22 maja 2014
  • Proceed, żel na szybką erekcję

   Już wiele się napisałem o różnych preparatach na zwiększenie erekcji. Jednak po wnikliwym przyjrzeniu się oferowanym produktom można odnieść wrażenie, że jedna są lepszej jakości inne "gorszej". Jednak nie będę tutaj rozpisywał się o produktach drugiej kategorii.

   Celem tego bloga jest pokazanie produktów które są skuteczne i najważniejsze polecane przez klientów. Niewątpliwie jednym z takich produktów jest żel na zwiększenie erekcji Proceed. Nawiasem mówiąc cała seria Proceed zdobywa naprawdę wielkie uznanie u licznych klientów.

   A właściwie co można osiągnąć stosując ten żel?

   • lepsze ukrwienie narządów płciowych
   • wyższą sprawność seksualną
   • łatwiejsze osiągnięcie silnej erekcji
   • szybszy czas reakcji na bodźce seksualne
   • szybszą regenerację organizmu po stosunku
   • działanie pobudzające i stymulujące (połączenie guarany i kofeiny)
   • silniejsze odczuwanie bodźców seksualnych
   • idealne nawilżenie bez plam
   • dodatkowy zastrzyk energii dzięki Guaranie i Kofeinie - jedyny taki środek na rynku!

   Skupiając się na składzie który jest naprawdę rzetelnie podany mamy wrażenie, że to produkt prawie idealny w swojej kompozycji. Czytając etykiety innych produktów często w praktyce nic nie wiemy. Tutaj mamy rzetelną informację o składzie i działaniu.


   Jednak najważniejszym czynnikiem dzięki któremu mogę zaproponować ten produkt jest jego skuteczność. Po prostu Proseed żel naprawdę działa !

   Więcej opisu i opinii o preparacie znajdziesz na stronie Apteka Intymna

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   mnichrudolf
   Czas publikacji:
   czwartek, 22 maja 2014 22:06

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa